Keputusan Penuh Tahunan

Kategori Sukan : Hoki
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Keningau
Tawau
Kota Belud


Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Keningau
Sandakan
Tawau


Kategori Sukan : Karate
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Kumite -55kg Lelaki
Kemaskini pada: 02/06/2015
Tambunan
  • Rexpher Godfrey
Beluran
  • Sheddy Michael
Papar
  • Luqman Nul Hakim Bin Edris

Tawau
  • Zimi To Pui Jr
Kumite -60kg Lelaki
Kemaskini pada: 02/06/2015
Kota Kinabalu
  • Daneal B Jackson
Sandakan
  • Christantine Christer Mattan
Tambunan
  • Royald Jallynius

Sipitang
  • Colen Edry Chin
Kumite -68kg Wanita
Kemaskini pada: 02/06/2015
Tambunan
  • Celin Grace Aloysius
Kota Kinabalu
  • Nur Zieeyah Binti Jerry
Sandakan
  • Chua Wee Jing

Papar
  • Jennifer E Jaikin
Kumite +84kg Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Putatan
  • Jay Cal Mulia Bin Abd.Rahman
Kota Belud
  • Mohd Anwar Bin Asahon
Sandakan
  • Raymond Shang

Tawau
  • Mohd Syaiful Nizam
Kumite -67kg Lelaki
Kemaskini pada: 02/06/2015
Tuaran
  • Yunesh Vickneswaran
Tenom
  • Arif Alfian
Tawau
  • Mohamad Taufik

Beluran
  • Aubry Hence Hendrikus
Kata Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
Papar
Penampang

Keningau
Kumite -75kg Lelaki
Kemaskini pada: 02/06/2015
Tuaran
  • Ar Nickazmie Bin Ahmad
Beluran
  • Adrian Julian
Putatan
  • Melbourne Dinola Dagul

Beaufort
  • Muhammad Danial Mustapha
Kata Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Tenom
Tambunan
Papar

Kota Kinabalu
Kumite -50kg Wanita
Kemaskini pada: 02/06/2015
Tambunan
  • Maychelle Roger
Kota Kinabalu
  • Nursyafikah Binti Amat
Penampang
  • Jemima Valarie

Beluran
  • Gretchene Quirina Salipa
Kumite -84kg Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Tuaran
  • Jan Eldear Januar
Kota Belud
  • Elzin Zeru
Kota Kinabalu
  • Kelly Ment Kahan

Ranau
  • Jordon Awit Jimi
Kumite +68KG Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
  • Bong Hui Sing
Putatan
  • Valerie Ivy Veron
Tawau
  • Nisya Sheralynnie

Tenom
  • Siti Nur Hayati Julkarim
Kata Individu Lelaki
Kemaskini pada: 01/06/2015
Tenom
  • Arif Alfian
Kota Kinabalu
  • Randy Brian Chong Chen Wah
Papar
  • Einstein JR Edmund

Tambunan
  • Cyril Gamiun
Kumite -55kg Wanita
Kemaskini pada: 02/06/2015
Tambunan
  • Gowendollyn Ginius
Tuaran
  • Janice Jimir
Tenom
  • Krisel Wong

Putatan
  • Netteli Khoo Kim Yoke
Kata Individu Wanita
Kemaskini pada: 01/06/2015
Tenom
  • Vellcarolyne Agustine
Kota Kinabalu
  • Shaweena Zulkifi
Papar
  • Cairola Cheverry Wong Yee Ying

Tambunan
  • Elvira Godfey
Kumite -61kg Wanita
Kemaskini pada: 02/06/2015
Penampang
  • Vedora J Peter
Kota Kinabalu
  • Atikah Binti Abdul
Papar
  • Camelia Jukip

Putatan
  • Ernie Shirley Pedilis
Kumite -45kg Wanita
Kemaskini pada: 01/06/2015
Beluran
  • Elvira Lawn Michael
Tawau
  • Nuraswatul Natasha
Penampang
  • Noorsyahidah Sahadan

Beaufort
  • Sharifah Ain Umairah Binti Sharif Muhamad
Kategori Sukan : Golf
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Individu Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Tawau
Penampang
Kudat


Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Tawau
Penampang
Keningau


Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Penampang
Kota Kinabalu
Sandakan


Individu Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Penampang
Penampang
Kota Kinabalu


Kategori Sukan : Memanah
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Recurve 90M Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Papar
Kota Kinabalu
Kota Kinabalu


Recurve 70M Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Ranau
Sandakan
Sandakan


Recurve Individu Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Kota Kinabalu
Papar


Recurve 70M Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Kinabalu
Papar
Kota Kinabalu


Recurve Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Papar
Sandakan


Recurve 50M Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Sandakan
Ranau
Papar


Recurve 50M Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Sandakan
Papar
Kota Kinabalu


Recurve Mix
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Papar
Sandakan


Recurve 30M Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Papar
Sandakan
Ranau


Recurve Individu Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Sandakan
Papar
Sandakan


Recurve 50M Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Papar
Kota Kinabalu
Papar


Recurve 30M Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Kota Kinabalu
Lahad Datu
Kota Kinabalu


Kategori Sukan : Bola Tampar
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kudat
Semporna
Tawau


Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Nabawan
Kota Kinabalu
Tawau


Kategori Sukan : Bola Jaring
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan
Kemaskini pada: 05/06/2015
Kota Kinabalu
Tongod
Kota Belud


Kategori Sukan : Bola Keranjang
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Tawau
Kinabatangan


Kategori Sukan : Bola Sepak
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tenom
Kinabatangan
Tuaran


Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Lahad Datu
Keningau
Kota Marudu


Kategori Sukan : Olahraga
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
800m Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Ranau
Kota Marudu
Tawau


Merejam Lembing Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Sandakan
Telupid
Nabawan


4 x 400m Lari Berganti Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Tawau
Keningau
Sandakan


800m Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Keningau
Sandakan
Kota Marudu


Lontar Peluru Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Kota Kinabalu
Tuaran
Kota Marudu


4 x 400m Lari Berganti Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Ranau
Tawau


100m Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
  • Jason Alexter
Keningau
  • Elvin Junior Tanis
Tenom
  • R.Darren Richard Harry


4 x 100m Lari Berganti Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Keningau
Sandakan
Ranau


1500m Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Ranau
Tawau
Semporna


Lompat Kijang Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Ranau
Keningau
Kota Kinabalu


400m Lari Berpagar Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Tenom
  • Benedict Ian Gawok
Keningau
  • Winseslee Dominik
Ranau
  • Alex Joeneh


Lompat Tinggi Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Nabawan
  • Teo Lee Ke
Sandakan
  • Maslan bin Mosrin
Kota Kinabalu
  • Gabryel Siew Ming Sheng


4 x 100m Lari Berganti Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Tawau
Keningau
Tenom


1500m Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Keningau
Sandakan
Kota Marudu


Merejam Lembing Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Beaufort
Semporna
Tenom


400m Lari Berpagar Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
  • Karmentina Nadia Quadra
Keningau
  • Virginie Benjamin
Tuaran
  • Magdelina Martin


Lempar Cakera Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Lahad Datu
  • Azzyatie binti Junnadzhar
Keningau
  • Marinah binti Basirin@Riasan
Kudat
  • Rozaini Salma bt.Md.Said


400m Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Sandakan
Sipitang
Keningau


Lontar Peluru Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Ranau
Keningau
Kudat


3000m Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Marudu
  • Jenny Kissin
Kota Marudu
  • Gl Fionalista Jermin
Kota Belud
  • Pretty Vera Santa


100m Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Keningau
  • Didinadira Charles fung
Keningau
  • Ikma Syafiera Duris@Md.zaidy
Sandakan
  • Nurul Farahin binti Jumain


Lompat Jauh Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Tenom
Ranau
Tenom


110m Lari Berpagar Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Kinabalu
Keningau
Ranau


400m Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Kota Marudu
Sandakan
Keningau


200M Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Keningau
Penampang
Ranau


Lompat Jauh Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Ranau
  • Jatifah Gesikin
Kota Kinabalu
  • Loi Chi Wun
Tenom
  • Jessie Rabinus


Lompat Tinggi Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Kinabalu
Ranau
Tawau


110m Lari Berpagar Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Tenom
Tawau
Sandakan


200M Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Kota Kinabalu
Tenom
Tawau


Lempar Cakera Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Tambunan
Kota Kinabalu
Semporna


Lompat Kijang Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Nabawan
Tenom
Kinabatangan


5000m Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Sandakan
Ranau
Ranau


Kategori Sukan : Boling Padang
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Bergu (Pairs) Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Keningau
Kota Kinabalu
Penampang

Nabawan
Bertiga (Triples) Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Nabawan
Keningau
Sandakan

Tawau
Bergu (Pairs) Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Nabawan
Kota Kinabalu
Sandakan

Keningau
Bertiga (Triples)
Kemaskini pada: 06/06/2015
Beaufort
Nabawan
Papar

Kota Belud
Perseorangan (Singles) Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Nabawan
  • Qwanlee Junaidih
Kota Belud
  • Arsid bin Abd.Rahman
Kota Kinabalu
  • Syamin Wafiuddin bin Saiddin

Keningau
  • Savistan Sanusin
Perseorangan (Singles) Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Keningau
Sandakan
Kota Kinabalu

Nabawan
Berempat (Fours) Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Keningau
Beaufort
Nabawan

Kota Kinabalu
Berempat (Fours) Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Sandakan
Nabawan
Keningau

Tawau
Kategori Sukan : Ping Pong
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Bergu Campuran
Kemaskini pada: 03/06/2015
Tawau
Tawau
Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 02/06/2015
Kota Kinabalu
Putatan
Tawau

Sandakan
Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Tawau
Sandakan
Keningau

Papar
Perseorangan Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
  • Aaron Tai
Tawau
  • Timothy Yap
Kota Kinabalu
  • Calvin Tai

Tawau
  • Leong Pin Sheng
Perseorangan Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Tawau
  • Loh Qiao Ni
Tawau
  • Tian Yeck Cheng
Kota Kinabalu
  • Winnie Fo Wan Nie

Sandakan
  • Lee Wan Qi Carman
Bergu Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
Tawau
Kota Kinabalu

Putatan
Bergu Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Sandakan
Tawau
Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
Kategori Sukan : Tinju
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Kategori 69kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tawau
Keningau
Papar

Kota Kinabalu
Kategori 46kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tawau
Papar
Sandakan

Kota Kinabalu
Kategori 81kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tambunan
Nabawan
Tuaran


Kategori 49kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Papar
Tambunan

Tawau
Kategori 52kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tuaran
Nabawan
Kota Kinabalu

Kinabatangan
Kategori 56kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Nabawan
Tuaran
Tawau

Sandakan
Kategori 60kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Sandakan
Tuaran
Tawau

Nabawan
Kategori 64kg Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Tawau
Tambunan

Kota Belud
Kategori Sukan : Ragbi
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Putatan
Tawau
Sipitang


Kategori Sukan : Sepak Takraw
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Antara Regu (Bertiga) Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Papar
Keningau
Kinabatangan

Nabawan
Antara Regu (Bertiga) Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tongod
Nabawan
Kudat

Kota Marudu
Antara Regu (Double) Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Keningau
Kuala Penyu
Papar

Kota Marudu
Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tongod
Tenom
Kota Marudu


Antara Regu (Double) Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Keningau
Tongod
Tenom

Nabawan
Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Nabawan
Papar
Tawau

Sandakan
Kategori Sukan : Taekwondo
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Poomsae - Perseorangan Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
  • Mic Daniel Siaw
Putatan
  • Mohd Isyraq Izzuddin bin Hanafiah
Tawau
  • Nurzulfadhli Naqiuddin bin Zainal Abidin


Kelas Beratan - Fin Weight – tidak melebihi 54kg Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kunak
Tenom
Lahad Datu

Putatan
Kelas Beratan - Heavy weight >87kg Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Sandakan
Tawau
Lahad Datu

Kunak
Poomsae - Campuran
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
Kota Belud
Beaufort


Kelas Beratan - Fly weight 54kg – 58kg Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Semporna
Lahad Datu
Kunak

Kota Kinabalu
Kelas Beratan - Bantam weight 58kg – 63kg Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Belud
Tuaran
Putatan

Semporna
Kelas Beratan - Light weight 68kg – 74kg Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Lahad Datu
Tawau
Kota Kinabalu

Ranau
Kelas Beratan - Feather weight 63kg – 68kg Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kunak
Lahad Datu
Kota Belud

Kota Kinabalu
Kelas Beratan - Light weight 57kg – 62kg Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Lahad Datu
Beaufort
Putatan

Pitas
Kelas Beratan - Fin Weight – tidak melebihi 48kg Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Belud
Kunak
Kota Kinabalu

Tenom
Kelas Beratan - Welter weight 74kg – 80kg Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Lahad Datu
Tawau
Putatan

Sipitang
Kelas Beratan - Fly weight 46kg – 49kg Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Belud
Lahad Datu
Kudat

Tuaran
Kelas Beratan - Welter weight 62kg – 67kg Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Beaufort
Tuaran
Ranau

Kota Belud
Kelas Beratan - Bantam weight 49kg – 53kg Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Tuaran
Tawau
Kota Kinabalu

Lahad Datu
Kelas Beratan - Middle weight 80kg – 87kg Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Ranau
Beaufort
Kudat

Lahad Datu
Kelas Poomsae - Perseorangan Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Putatan
  • Sharifah Fhatimah binti Sharif Hashim
Beaufort
  • Stephanie Pung Siew Yin
Kota Belud
  • Janet Lim Yen Yi


Kelas Beratan - Feather weight 53kg – 57kg Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Ranau
Kota Kinabalu
Kudat

Tawau
Kelas Beratan - Middle weight 67kg – 73kg Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Tuaran
Kota Kinabalu
Semporna

Ranau
Kategori Sukan : Tenis
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Kota Kinabalu
Tawau
Keningau

Lahad Datu
Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Kinabalu
Nabawan
Lahad Datu

Keningau
Perseorangan Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Tawau
Keningau

Tawau
Perseorangan Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Keningau
Keningau

Tawau
Kategori Sukan : Pencak Silat
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
SILAT SENI - Solo (Jurus Tunggal Baku) Wanita
Kemaskini pada: 02/06/2015
Keningau
  • Aeroanarinah Binti Kandor
Tawau
  • Hanastasyiah Binti Burhanuddin
Lahad Datu
  • Nur Quratu' Aini Binti Awang Ismail


Silat Seni (Jurus Wajib) Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Lahad Datu
Keningau
Kinabatangan


PUTERA - Kelas ‘D’ 60kg-65kg
Kemaskini pada: 05/06/2015
Keningau
Beaufort
Sandakan

Nabawan
PUTERI - Kelas ‘E’ 65kg-70kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Putatan
Ranau
Keningau


PUTERI - Kelas ‘C’ 55kg-60kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Beaufort
Lahad Datu
Keningau

Tambunan
PUTERI - Kelas ‘A’ 45kg-50kg
Kemaskini pada: 05/06/2015
Kota Belud
Sandakan
Ranau

Tawau
PUTERA - Kelas ‘F’ 70kg-75kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Keningau
Nabawan
Sandakan

Tawau
PUTERA - Kelas ‘E’ 65kg-70kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tambunan
Keningau
Nabawan

Kota Marudu
Silat Seni Solo Kreatif Putri
Kemaskini pada: 03/06/2015
Sandakan
  • Nazirah Izzati Binti Nordin
Keningau
  • Aeroanarinah Binti Kandor
Beaufort
  • Norizan Binti Kuppli


PUTERI - Kelas ‘B’ 50kg-55kg
Kemaskini pada: 05/06/2015
Tambunan
Keningau
Ranau

Kota Belud
PUTERA - Kelas ‘G’ 75kg-80kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Keningau
Tuaran
Tawau

Kinabatangan
Silat Seni Solo Kreatif Putra
Kemaskini pada: 03/06/2015
Keningau
  • Allfyeann Bin Majanim
Beaufort
  • Adeezanda Ambrose
Lahad Datu
  • Rahman Arif Bin Massakirang


SILAT SENI - Tempur (Ganda) Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Keningau
Sandakan
Beaufort


PUTERA - Kelas ‘A’ 45kg-50kg
Kemaskini pada: 05/06/2015
Beaufort
Papar
Sandakan

Kota Belud
PUTERA - Kelas ‘H’ 80kg-85kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Sandakan
Sipitang
Tuaran

Lahad Datu
PUTERA - Kelas ‘B’ 50kg-55kg
Kemaskini pada: 05/06/2015
Keningau
Nabawan
Kota Belud

Sandakan
PUTERA - Kelas ‘I’ 85kg-90kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Belud
Tawau
Sipitang

Tuaran
PUTERA - Kelas ‘C’ 55kg-60kg
Kemaskini pada: 05/06/2015
Sandakan
Semporna
Beaufort

Lahad Datu
PUTERA - Kelas ‘J’ 90kg-95kg
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tuaran
Lahad Datu
Kota Marudu


PUTERI - Kelas ‘D’ 60kg-65kg
Kemaskini pada: 05/06/2015
Ranau
Keningau
Lahad Datu

Papar
SILAT SENI - Solo (Jurus Tunggal Baku) Lelaki
Kemaskini pada: 02/06/2015
Tawau
  • Umar Hafiz Bin Roslee
Keningau
  • Elzano Pailin @ Pailis
Tambunan
  • Imran Tarmizi Bin Japrin


SILAT SENI - Tempur (Ganda) Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Lahad Datu
Kota Belud
Keningau


Silat Seni (Jurus Wajib) Puteri
Kemaskini pada: 06/06/2015
Lahad Datu
Tawau
Sandakan


Kategori Sukan : Badminton
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Kota Kinabalu
Tuaran
Keningau


Bergu Campuran
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tawau
Keningau
Keningau


Bergu Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Keningau
Tawau


Bergu Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Tawau
Tawau
Keningau


Perseorangan Wanita
Kemaskini pada: 06/06/2015
Kota Kinabalu
Tuaran
Penampang


Perseorangan Lelaki
Kemaskini pada: 06/06/2015
Papar
Kota Marudu
Tawau


Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Tawau
Keningau
Papar


Kategori Sukan : Berbasikal
Acara Sukan EMAS PERAK GANGSA
Ujian Masa 18KM Berpasukan Lelaki
Kemaskini pada: 03/06/2015
Penampang
Kota Kinabalu
Sandakan


Ujian Masa Perseorangan Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Penampang
Penampang
Ranau


Cross Country Short Circuit (XCC) Wanita
Kemaskini pada: 04/06/2015
Papar
  • Aini Suhaina Suhaimi
Kota Belud
  • Ev Angel Willborn
Penampang
  • Shazwana Nasrudin


BMX Racing Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Penampang
Penampang
Papar


Cross Country Relay (XCR)
Kemaskini pada: 03/06/2015
Ranau
Kota Belud
Penampang


Cross Country Short Circuit (XCC) Lelaki
Kemaskini pada: 04/06/2015
Ranau
  • Mohd Faizikry Jumah
Ranau
  • Mohd Ridhwan Jeterin
Lahad Datu
  • Mohd Azlin Adlin


BMX Time Trial Wanita
Kemaskini pada: 05/06/2015
Penampang
Ranau
Penampang


BMX Racing Lelaki
Kemaskini pada: 05/06/2015
Penampang
Ranau
Keningau


15KM Ujian Masa Wanita
Kemaskini pada: 02/06/2015
Papar
  • Aini Suhaina Suhaimi
Beaufort
  • Noor Farah Mahirah Mat Tajudin
Ranau
  • Vivie Maylily Ann Tan


30KM Ujian Masa Lelaki
Kemaskini pada: 02/06/2015
Penampang
  • Duston Maxmillan
Kota Kinabalu
  • Aizan Sofian Ahmad
Ranau
  • Mohd Fitri Jumah


11KM Ujian Masa Berpasukan Wanita
Kemaskini pada: 03/06/2015
Beaufort
Papar
Kota Belud